<< powrót >> Łódź Endermlogia / Vacuum Fat

Cennik
PROMOCJA!!!

1 zabieg endermologii 99 zł
10 zabiegów endermologii 790 zł
1 zabieg lipolizy ultradźwiękowej 79 zł
10 zabiegów ultradźwiękowej 590 zł
10 zabiegów endermologii plus 10 zabiegów lipolizy ultradźwiękowej 999 zł !!!!!

Pakiet 5 zabiegów wyszczuplająco - modelujących na 4 partie ciała

Lipoliza ultradźwiękowa

drenaż limfatyczny
maska algowa ( wrap)
Cena 599 zł !!!!!!

 

Vacuum Fat opiera się na unikalnym procesie stanowiącym połączenie masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. W głowicy masującej umieszczone są dwie rolki, poruszające się wokół własnej osi i względem siebie. Jedna z rolek zawija fałd skórny, a druga go rozwija. Efektem takiego oddziaływania na skórę i podskórną tkankę łączną jest:

 • przywrócenie prawidłowego metabolizmu,
 • rozbicie tkanki tłuszczowej
 • eliminacja toksyn,
 • pobudzenie wymiany komórkowej,
 • zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego,
 • pobudzenie fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny,
 • złuszczenie naskórka, przez co skóra odzyskuje naturalny blask oraz elastyczność.

W efekcie tych zmian, następują widoczne rezultaty estetyczne, takie jak:

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • wysmuklenie sylwetki
 • odmłodzenie naskórka
 • pomaga w leczeniu blizn, oparzeń, zwłóknień i żylaków

Vacuum Fat, relaksuje , odpręża i niweluje stres. Kobiety problemem "ciężkich nóg" odczuwają rozluźnienie kończyn już po pierwszym zabiegu. Zabiegi endermologii można wykonywać na całym ciele, nogach, biodrach, pupie, brzuchu, a nawet na twarzy czy szyi. Pomaga ujędrnić opadające policzki czy podbródek. Optymalne rezultaty uzyskuje się po serii 15-20 zabiegów, natomiast widoczne efekty obserwuje się już po 5-8 sesjach. Znakomite wyniki, jakie gwarantuje Vacuum Fat można poprzeć pomiarami wykonywanymi przed i po serii zabiegów. Niektóre osoby zmniejszyły rozmiar swojego ubrania o jeden lub dwa rozmiary.

Urządzenie VACUUM FAT nie jest produktem firmy LPG

 
 

Produkty zalecane do Endermlogii

M Cellu Slim®

M Cellu Slim®

Laboratorium Murier zdołało połączyć naturę z nauką w swoich kosmetykach. W preparacie M Cellu Slim® zastosowano produkty pochodzenia naturalnego ale w odpowiedni sposób ustabilizowane i wzbogacone, aby ich działanie było jeszcze silniejsze. W efekcie powstał pierwszy tak skuteczny preparat w walce z cellulitem. Dzięki wyciągowi z sandałowca bogatego w kwas xymenowy, żel M Cellu Slim® usuwa problem skórki pomarańczowej, redukuje jej grubość oraz wyraźnie poprawia jędrność skóry. Mieszanina ekstraktów z Glaucium flavum, Euglena mirabilis i roślinnej kofeiny działa na skórę podobnie jak zabiegi ultradźwiękowe, zapobiegając dojrzewaniu nowych komórek tłuszczowych. Co więcej powoduje zmniejszenie zapasów tłuszczu i trójwymiarowy remodeling tkanki. Zatem - pożegnaj się z cellulitem na zawsze!

opakowanie: 150g

M-CELLU f®

M-CELLU f®

Ampułka M-CELLU f® działa dwukierunkowo w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Z jednej strony jej działanie można porównać do kosmetycznego odsysania tłuszczu. Wyciąg z nasion kawy arabskiej i liści wiecznie zielonego dębu paragwajskiego przyśpiesza spalenie tłuszczu, wspomaga uwalnianie lipidów z adipocytów oraz blokuje ich ponowne magazynowanie. Z drugiej strony ampułka wywiera efekt podobny do zabiegów ultradźwiękowych. Mieszanina roślinnej kofeiny, wyciągu z Euglena gracilis oraz Glaucium flavum efektywnie modeluje tkankę, pobudzając adipocyty do zmiany kształtu. Dodatkowo blokuje różnicowanie się preadipocytów w dojrzałe komórki i przyśpiesza metabolizm komórek zwiększając spalanie tłuszczu. To synergistyczne działanie wielu składników powoduje, że ampułka M-CELLU f® to idealny rzeźbiarz sylwetki.

opakowanie: 6x5ml

 
 
           
autoryzowany punkt sprzedaży produktów: oraz    
© La Beaute Clinique™

facebook